من همیشه دوست داشتم مثل بابام مهربون باشم!و البته بخشنده!

ولی نیستم!

وقتی بهش فکر میکنم من خیلی خودخواه تر از این حرفام!

نمیدونم  چطوری میشه هم آدم خودخواهی بود و خواسته های خودشو به جون خرید و جنگید واسشون ، هم به بقیه اهمیت داد و و یه بخشش عجیب و غریب داشت!

همیشه دوست داشتم بتونم کمک کنم!ولی واقعا با کمک کردن حالم خوب میشه؟!یا من ادمیم که فقط قیافه اشو میام!

مثلا مثلا همین کانون کوشا که میرفتم و درس میدادم به کسایی که نتونسته بودن برن مدرسه!اولش فوق العاده بود و حس خوب میداد!بعدشم حس خوب میدادا! ولی چا یادم میرفت برم؟!چرا هر جمعه باید سلامیان بهم یاداوری میکرد؟

مگه من نمیخواستم بخشنده و مهربون باشم؟!

یا مثلا چرا برا خودم یه قرار داد نمیذارم که مثلا هفته ای هزارتومن دوتومن رو به کسی بدم!وقتی کنار گذاشتم جمع میشه بعد میتونم به یکی بدمشون و خوشحالش کنم.هوم؟!واقعا شاید باید برای مهربون شدن برنامه ریزی کنم!

میدونی همش دارم به این فکر میکنم چجوری باید ورژنمو بهتر کنم!

چطوری یه مبینای بهتر بسازم!

نمیخوام پسرفت کنم!نمیخوام اینجوری باشه که هر کی دید منو بگه این ادم پارسال ، نه اصلا دیروز ، ادم بهتری بود!!

گفته بودم کلی کار ریز و درشت هست که میخوام انجام بدم!

میخوام بنویسمشون اینجا!شاید وقتی برگشتم و دوباره دیدمشون کلیشون خط خورده باشه!شایدم ببینمشون و خجالت بکشم از اینکه انجامشون ندادمو بیافتم دنبال انجام دادنشون:

make to do list having me time everyday
ماسک صورت!(محافظت از پوست) کتاب خوندن!روزی یک صفحه(بیا از کم شروع کنیم!!)
دوش گرفتن هر روز(یاد بگیرم چجوری هندل کنمش) کوهنوردی هفتگی!(حتی یه ذره!دو ساعت رو بهش اختصاص بده!هرچقد رفتی بالا مهم نیست)
دوچرخه سواری هفتگی(مثل کوهنوردی) خواب منظم!
ست کردن کارهام تو ساعت های مشخص (برای عادت کردنشون!)  make vision board
خریدن استیکر برای لپتاپم :)) نوشتن کوت های خوب و دیدن مدامشون :)
عکس ادمای دوست داشتنی زندگیمو چاپ کنم ،کاغذی! مدیتیشن!
هندلینگ سایکلم!یه بار یادم باشه محض رضای خدا :/ یادگرفتن رقصای جدید از یوتیوب :)
بخشندگی هفتگی :) یه کوچولو از روزمو برقصم ! هر جایی که شد :)

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها